Новини та оголошення


Шановні абітурієнти!
на сайті "Центр підготовки абітурієнта БДМУ" відкрито доступ до матеріалів підготовки з хімії та біології всім зареєстрованим слухачам!
Скористайтеся можливістю  підготуватися до вступу та поступити до нашого університету!


Шановні слухачі підготовчих курсів!

У неділю, 17 травня відбудеться вікторина "Хімія навколо нас".
У вікторині братимуть участь кращі представники підготовчого відділення
Запрошуємо вас підтримати улюблені команди!

На переможців чекають цінні призи!

День "Відкритих Дверей"

Вітаємо!
Випускників підготовчого відділення БДМУ з успішним складанням ЗНО та вступом до ВНЗ!

 Рудницька Любов Романівна Вакарчук Дарія Валентинівна Рубльовський Віталій Іванович
Лазар Владислав Валерійович
Демчук Юлія Віталіївна
Білокрила Ірина Любомирівна
Шустик Оксана Романівна
Головачук Катерина Геннадіївна Ластівка Катерина Романівна Придолоб Дмитро Дмитрович
Григоряк Анна Миколаївна
Іонашку Лілія Миколаївна
Капелюшок Ольга Олександрівна Хаб`юк Надія Ігорівна
Гаман Ольга Юріївна
Москалюк Марина Олександрівна Токар Петро Юрійович
Котикова Мартіна Ігорівна
Вусанич Марія Василівна
Андрусяк Діана Василівна
Унгурян Надія Олексіївна
Грифлюк Богдана Станіславівна
Гром Дар`я Юріївна
Пророчук Сніжана Іванівна
Буковинський
державний
медичний
університет,

спеціальність
"Лікувальна справа"
та "Педіатрія"

 Василова Ольга Іванівна
Бобешко Ольга Ростиславівна Вирбицька Соломія Віталіївна Пастушок Богдана Михайлівна Головач Андріана Степанівна
Ганзюк Денис Олегович
Цибуляк Аліна Михайлівна
Мануїла Владислав В`ячеславович Чекан Олексій Іванович
Лаба Олег Олександрович
Буковинський
державний
медичний
університет,

спеціальність
"Стоматологія"


 Голобородова Ольга Анатоліївна Кривецька Стефанія Володимирівна Шородок Ольга Георгіївна
Бажанська Вікторія Василівна
Козак Анастасія Олександрівна
Маслій Михайло Юрійович Хапатівська Алла Михайлівна
Талат Надія Олександрівна
Шевчук Артур Сергійович
Гончарук Яна Ігорівна
Веля Марія Іванівна
Петрушко Любомира Семенівна Гандрабура Світлана Вікторівна Пригородова Олександра Вікторівна Дущак Наталія Василівна
Веренко Крістіна Миколаївна
Попова Альона Романівна
Даскалюк Юлія Іллівна
Пантя Марина Георгіївна
Папушко Марина Миколаївна
Буковинський
державний
медичний
університет,

спеціальність
"Фармація"



 Гаврилюк Інна Георгіївна Маковецький Олександр Миколайович Юрчишин Катерина Володимирівна Бецал Вікторія Сергіївна Сорохан Ілона Михайлівна Федорюк Марія Василівна Опарик Юлія Михайлівна Пентелейчук Марія-Кароліна Віорелівна Лойкова Анна Абдурахманівна Грекова Юлія Валеріївна Сушинська Вероніка Олександрівна Савка Тетяна Іванівна Андрицька Кароліна Станіславівна Буздрін Дмитро Геннадійович Іванчак Еліна Василівна Нікіфірюк Діана-Кристина Міхаївна Райлян Мар'яна Сергіївна Стасюк Ірина ІгорівнаІнші ВНЗ
України



Вже кілька років поспіль при Буковинському державному медичному університеті успішно функціонує підготовче відділення для громадян України, на якому проводиться підготовка майбутніх абітурієнтів до складання зовнішнього незалежного оцінювання та навчання в університеті.

Завдяки поєднанню сучасних методів навчання, зокрема елементів дистанційної освіти (сервер дистанційного навчання на базі платформи «Moodle», «one line»-лекції (вебінари) та індивідуальному підходу до кожного слухача на практичних заняттях, підготовчі курси завоювали високу популярність серед учнів випускних класів різних областей України. У цьому році на підготовчому відділенні успішно закінчили навчання 79 слухачів з Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Рівненської, Миколаївської областей.

Цикл занять включав себе не лише посилене вивчення профільних дисциплін, необхідних для вступу до університету, але й екскурсії кафедрами університету, знайомство із його структурою, внутрішнім розпорядком, формою проведення занять та системою оцінювання знань у вищій школі, що дозволить майбутнім абітурієнтам адаптуватися до навчання у ВНЗ та визначитися з обранням майбутньої професії.

Знаковою цьогорічною подією було проведення міжгрупового брейн-рингу з біології, який відбувся на кафедрі медичної ботаніки, генетики та фармацевтичної ботаніки БДМУ. Слухачі підготовчого відділення продемонстрували високий рівень, кмітливість та винахідливість, закріплені почесними грамотами.

На підсумкових зборах, присвячених завершенню навчання слова вітання від ректора БДМУ професора Тараса Бойчука передав відповідальний за профорієнтаційну роботу професор Роман Булик, який високо оцінив здобутки слухачів. 


Він також познайомив школярів з організацією навчального процесу, напрямами підготовки, за якими проходить навчання у вузі та перспективами розвитку закладу, перевагами навчання саме у Буковинському державному медичному університеті. З вітальним словом до слухачів звернувся завідувач підготовчого відділення для громадян України, доцент Віталій Чорноус, який побажав слухачам успішно пройти тестування, використовуючи знання, здобуті під час навчання на підготовчому відділенні. З напутнім словом до випускників звернулися також викладачі підготовчого відділення Ірина Антофійчук, Оксана Сметанюк, Олеся Перепелиця, Олена Олар та Любомир Зав’янський.

Одинадцятикласники, разом зі своїми батьками з хвилюванням отримували свій перший документ про професійну підготовку. Після вручення посвідчення про закінчення підготовчих курсів випускники та їх батьки висловили вдячність за високий рівень навчання, педагогічну майстерність і вміння викладачів знайти індивідуальний підхід до кожного слухача. Високу оцінку слухачів підготовчих курсів отримали дистанційні «one line» - лекції (вебінари), які забезпечили глибокий рівень засвоєння знань, що є запорукою успішного складання ЗНО.

У заключному слові завідувач підготовчого відділення для громадян України подякував майбутнім абітурієнтам за проявлені в процесі навчання цілеспрямованість і працьовитість, побажав успішного складання ЗНО і запросив їх на навчання до Буковинського державного медичного університету вже в якості студентів.

 

Дорогі старшокласники!

 

Вітаємо Вас з успішним завершенням теоретичного курсу навчання та підготовки до ЗНО!

У цьому році Ви закінчуєте навчання в школі і обираєте свою дорогу у доросле життя. Ви зробили ще один важливий крок до здійснення своєї мрії – опанування професії лікаря чи фармацевта. Сподіваємося, що наші курси допомогли Вам не тільки поповнити свої знання та життєвий досвід, розширити коло друзів, але й остаточно визначитися з вибором професії та університету, в якому Ви будете її здобувати.

То ж запрошуємо Вас продовжити навчання в одному з кращих вищих медичних навчаль­них закладів Західного регіону України – Буковинському державному медичному університеті!

 

Бажаємо доброго здоров'я та щастя 

Вам і Вашим близьким,
успіхів на
шляху до здійснення мети!


Мистецьке завершення підготовчих курсів БДМУ

Зовсім непомітно підійшов до завершення ще один навчальний рік для слухачів підготовчого відділення Буковинського державного медичного університету для громадян України. Щоб абітурієнти згадували практичні заняття на курсах лише з приємною посмішкою уже будучи студентами, викладач кафедри суспільних наук та українознавства Антофійчук Ірина Ярославівна спробувала допомогти їм у цьому. Заключне заняття з українською мови пройшло незвично. Щоб поспілкуватися з абітурієнтами, у гості завітали митці Буковинського краю.

Василь Колісник не тільки молодий поет, вихідець з Тернопільщини, але й актор Чернівецького обласного академічного музично-драматичного театру. Він ознайомив слухачів з поезією своїх двох збірок: «21» та «Pixels».


Ірина  Скрипник  - учасник багатьох літературно-поетичних заходів нашого міста, зокрема поетичного фестивалю Meridian Czernowitz. Своєю поезією зі збірок «Хвилина до осені» та «40 днів пустелі» вона навіювала особливо позитивну атмосферу в аудиторії. Також Ірина Іванівна – аспірант Інституту літератури  НАН України та викладач кафедри суспільних наук та українознавства БДМУ.

       

Після заняття абітурієнти висловили своє позитивне враження від почутої поезії. Таким чином відчули мистецьке, проте практичне використання сучасної української мови.




Початок занять
на підготовчому відділенні!
Шановні слухачі підготовчого відділення БДМУ!
розпочинаються заняття на 3-місячних курсах !

Прошу ознайомитися 
списками груп 
та з`явитися на кафедру медичної та фармацевтичної хімії 
(м. Чернівці, вул. Богомольця, 2, теор. корпус №2) .

ЗАПРОШУЄМО

на

“День відкритих дверей”


Завітавши до нас, Ви зможете ознайомитися з навчальним закладом, його історією, традиціями, отримати інформацію щодо правил прийому до університету, змісту та форм підготовки фахівців, характеристики професійних спрямувань, спеціальностей тощо.

Гості отримають багато корисної інформації від представників ректорату, відповідального секретаря приймальної комісії, деканів медичних, стоматологічного, фармацевтичного факультетів, факультету бакалаврів з відділенням молодших медичних і фармацевтичних фахівців. Усі бажаючі матимуть змогу оглянути навчальні аудиторії, лабораторії, бібліотеку університету, дізнатися про дозвілля та побут студентів.

Ви також зможете отримати детальну інформацію про підготовчі курси при Буковинському державному медичному університеті, які забезпечать якісну підготовку для успішного складання ЗНО, систематизують знання, отримані у школі з профільних предметів та підготують до навчання у ВНЗ.

Запрошуємо Вас до Буковинського державного медичного університету. 

Адреса: 58001, м. Чернівці, вул. О. Богомольця, 2 (теоретичний корпус БДМУ),  тел.: (0372)902-209





Підсторінки (1): Підготовка до ЗНО
Comments